Menu

Jak dobrać płytki do łazienki

Grudzień 25, 2016 - Aranżacja wnętrz
Jak dobrać płytki do łazienki

Wybierając płytki łazienkowe należy się kierować nie tylko względami estetycznymi, ale przede wszystkim praktycznymi. Na przykład płytki ścienne powinny być odporne na wszelkiego typu zarysowania i uszkodzenia techniczne. Muszą mieć też odporne na zmiany temperatury i działanie wody. W łazienkach często używamy silnych środków czyszczących i chemicznych. Zdarza się, że są to środki domowej roboty. Płytki o niskiej klasie ścieralności mogą się pod ich wpływem niekorzystnie zmieniać. Tego rodzaju płytki powinny być też mało nasiąkliwe, bo takie są po prostu bardziej wytrzymałe.

Zobacz nowoczesne płytki cersanit.

lazienka

plytki do lazienki

lazienki

lazienka aranzźródło: ilazienki24.com.pl

4 myśli nt. „Jak dobrać płytki do łazienki

Klaudia

Tak wybierając płytki kierowałam się tym żeby były wytrzymałe, mam wilgoć w domu to chciałam aby płytki nie wchłaniały wody i aby łatwo się je czyściło.Wybrałam firmę Cersanit.

Odpowiedz
Marcelina

Na drugim zdjęciu od góry są przepiękne płytki te żłobione, będę je szukać.

Odpowiedz
Kamila

Na tym zdjęciu drugim od dołu jest przedstawiona aranżacja która moim zdaniem jest jak w muzeum nie chciałabym takiej łazienki.

Odpowiedz
tomasz

dziwne te aranżacje takie na pokaz.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>